Ana Sayfa

Site Haritası

Web Mail

www.hunerticaret.com.tr

ŞİRKET PROFİLİ  |  ÜRÜNLERİMİZ  |  KALİTE & REFERANSLAR  |  KATALOG  |  İNSAN KAYNAKLARI  |  İLETİŞİM BİLGİLERİ

 

 

 

Hüner KATALOG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   Adres  :  Defterder Mahallesi Otakçılar Caddesi Fıçıcılar Sokak No:5 Eyüp İstanbul   
   Tel  : 0212 237 44 73
   Fax  : 0212 237 93 53
   E-Mail  : huner@hunerticaret.com.tr
 
 
  Şirket Profili

            Hüner Elektrik 1981 yılında Dursun Bozkurt ve Mihran Mazmanyan tarafından motor kömür tutucuları imalatıyla sektöre  giriş yaptı 1996 senesinde Hüner Elektrik San Tic. Ltd. Şti. olarak üretim alan ve ürün yelpazesini genişleterek varlığını  devam ettirdi. 2006 senesinde varlığını sürdürmekte olan üretim   şirketine ilave olarak Hüner Elektrik Pazarlama Ltd. Şti. kuruldu .Bu kuruluşla beraber pazara açılış süreci daha da hızlandı

               Fırça tutucular, karbon fırçalar, slip yüzükler, bujiler, klemensler, izolatörler vb. ürünlerimizin en son teknoloji makinelerle üretimlerini gerçekleştirmekteyiz. 30 yıla varan tecrübemizle Türkiye ve dünya pazarında hızla büyümekteyiz.

  Alt Yapı

               Yüksek teknolojili makine, ekipman ve iyi donanımlı bir alt yapıya sahibiz. Bu özelliğimiz sayesinde üretimimizi kusursuz ve en iyi verimlilikle yapmaktayız.

 Ekip Yapımız

               Profesyonelliğimizi yılların getirdiği deneyim ve iyi organizasyon yapımızın gücüne borçluyuz. Yetenekli ekibimiz sayesinde ürün geliştirme ve AR-GE çalışmalarımızı en iyi şekilde sürdürmekteyiz. Koşullar her zaman değişen ve güçleşen pazarda hakim rol oynayan ilke gücüne sahibiz.

               Kalite odaklı organizasyon yapımızla, üretimin her düzeyinde sık sık kalite testleri uygulamaktayız.